מרפאת אריה - מומחים בטיפולי אורתודנטיה

יישור שיניים

יישור שיניים בשיטות מתקדמות

אתם מוזמנים לייעוץ אורתודנטי חינם לבחירת הטיפול והשיטה המתאימה ביותר בשבילך. יחס אישי נעים ומקצועי ותנאי תשלום נוחים.

יחס אישי ומקצועי

צוות רופאים מקצועי,
עם ניסיון של
מעל ל-25 שנה.

ייעוץ אורתודונטי חינם

אתם מוזמנים לייעוץ
אורתודונטי חינם לבחירת
הטיפול והשיטה המתאימה.

מעבדה צמודה

מעבדה צמודה
וציוד מתקדם
באיכות הגבוהה ביותר.

מחירים נוחים ותחרותיים

מחירים תחרותיים
ותנאי תשלום נוחים,
כולל פריסת תשלומים.

מרפאת-שיניים-אריה

יישור שיניים בסדים שקופים

הבשורה הטובה היא שהיום הכל קצת יותר פשוט והרבה פחות מתסכל. גם צעירים וגם מבוגרים יכולים לבצע הליך של יישור שיניים בסדים שקופים, ולהמשיך בשגרה בלי המבוכה או ההלצות הציניות. איך זה עובד ומה היתרונות של תהליך יישור שיניים בסדים שקופים? הנה התשובות.

אז מהם הייתרונות של שיטת הסדים השקופים?

ללכת בדרך הישר

כשמדברים על אורתודנטיה, מתכוונים לרוב לטיפולים מורכבים יחסית, שתכליתם גם אסתטית וגם בריאותית. שיניים ישרות שנוגעות אחת בשניה נחשבות למראה המושלם עבור החיוך, ולא סתם. שיניים ישרות, לא צפופות מדי ולא מרווחות מדי, הן סימן לשיניים ולסת בריאה ותקינה. שיניים צפופות מדי (עד כדי מצב ששן אחת "עולה" על השניה) או מרווחות מדי יכולות להצביע על חוסר התאמה בין השיניים לצורת הלסת. ליקויים במבנה השיניים יכול לנבוע מסיבות נוספות, ומומלץ להתייחס לבעיות מבנה ברצינות ולטפל בהן כמה שיותר מוקדם.

כשנגיע לגשר

ילדים רבים מסתובבים עם גשר בשיניים במהלך השנים המוקדמות של בית הספר. כדאי להתחיל תהליך של יישור שיניים מוקדם ככל הניתן, כיוון שניתן לעבור אותו גם לפני שכל שיני החלב התחלפו. בדרך זו נוכל למנוע בעיות עתידיות ולהבטיח שיניים ישרות ובריאות. לעומת זאת, לא רק לילדים מוצע טיפול באמצעות גשר. אנשים בכל גיל יכולים להיעזר בגשר כדי לתקן את מבנה השיניים ולשנות את צפיפותן להשגת המראה הנחוץ. גשר יכול לעזור גם במניעת "קליקים" וכאבים שנוצרים בלסת כתוצאה ממבנה בעייתי.

לא לילדים בלבד

יישור שיניים הוא תהליך מעט שונה בין ילדים ומבוגרים, כיוון שאצל מבוגרים הסתיימה גדילת העצמות ומבנה השיניים והלסת מקובע יותר ומורכב יותר לשינוי. טיפול מקצועי על ידי צוות הרופאים של מרפאת אריה, המרכז להשתלות ושיקום הפה מאפשר גם למבוגרים להשיג את החיוך הישר שתמיד רצו. מגוון אפשרויות גדול מבטיח טיפול פשוט ואסתטי, ומונע בעיות חמורות בעתיד, שימוש בשיניים תותבות, צורך בעקירה ובטיפולים מסובכים שעשויים להיות כואבים.

גם בגיל מבוגר אפשר ליהנות מיישור שיניים לחיוך מושלם. אם עד לפני כמה שנים, רק בני נוער זכו ליהנות מטיפולים אורתודנטיים ליישור שיניים, הרי שהיום יישור שיניים למבוגרים הוא בהחלט הליך מקובל, אשר מניב הצלחה רבה, ובזכות השיטות המתקדמות כבר אין צורך לעצור את החיוך.

יישור שיניים למבוגרים הינו הליך מקובל, נוח, מהיר יחסית ובהחלט מאפשר תוצאות איכותיות לאורך זמן – ועם השיטות החדשות של יישור שיניים, הרי שבהחלט תוכלו לחייך ולשמוח בסוף התהליך.

מעוניינים בפגישת ייעוץ? לחץ/י כאן

יישור שיניים סדים שקופים

מעוניינים ביישור שיניים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים והמידע הרלוונטי

רופא-שיניים-בקריית-יובל
לוגו מרפאת אריה