תמונות-שיניים-לפני-ואחרי

ציפויי שיניים

לוגו מרפאת אריה

ציפויי חרסינה לשיניים

ציפוי שיניים מחרסינה הוא שכבה דקיקה העשויה חרסינה קשה ועמידה, אותה מדביקים על כל אחת מן השיניים הקדמיות החשופות בקו החיוך. הציפוי יוצר שיניים ישרות ולבנות כמו שתמיד רציתם. על מנת להתאים את הציפוי לשיניים שלכם, יהיה צורך בשיוף עדין של אמייל השן שלכם ליצירת מבנה שיניים ישר – השיוף אינו כואב ונעשה בצורה מינימלית ורק במידת הצורך.

מה זה בדיוק ציפוי חרסינה?

האפשרות הפשוטה והמוכרת ביותר היא, כאמור, שימוש בשיניים תותבות. לא מדובר בהכרח על סט שלם של שיניים כמו שרואים פעמים רבות בסרטים. שיניים תותבות יכולות להחליף שיניים ספציפיות בפה, ולהיות מחוברות אחת לשניה באמצעות "גשר" מיוחד. שימוש בשיניים תותבות (שנקרא גם "שיקום פה נייד"), הוא זול יותר, פשוט ומהיר יותר משיקום פה קבוע, אך יש לו גם מספר חסרונות: ראשית, יש לנקות את השיניים פעמיים ביום בחומר מיוחד, לזכור להרכיב אותן כל יום ולעתים יש גם לבצע בהן תיקונים והתאמות.

חיוך מושלם – תוך מפגש אחד

בניגוד לטיפולים אסתטיים אחרים, בציפוי שיניים מחרסינה תוכלו ליהנות מחיוך מושלם תוך מפגש אחד בלבד! יש לכם בקרוב אירוע חשוב? אמורים להופיע בצילומים? סובלים מביטחון עצמי ירוד בעקבות מצב השיניים שלכם, שמונע מכם להכיר אנשים חדשים ולהרגיש טבעיים ומשוחררים? במפגש אחד – תוכלו לשים הכול מאחוריכם ולחייך מאוזן לאוזן.

עמידות לאורך שנים ארוכות

שכבת החרסינה המודבקת על השיניים המקוריות שלכם היא חזקה, עמידה וקשה לא פחות מזגוגית השן. מסיבה זו, החיוך החדש שלכם יישמר לשנים ארוכות מאוד ללא חשש מצדכם.

ללא כאב כלל

חרדים מטיפולי שיניים? לא מסוגלים לעבור טיפולים אסתטיים בגלל חשש ופחד מכאב? טיפול ציפוי שיניים בחרסינה אינו כואב כלל, ובסיומו – תוכלו ליהנות מחיוך ממגנט.

אתם בוחרים את גוון החרסינה!

מעדיפים שיניים בגוון לבן טבעי, או דווקא מעוניינים בצבע לבן בוהק כמו של מיטב המפורסמים מחו"ל? בציפוי שיניים מחרסינה אתם בוחרים באיזה צבע ייראה החיוך החדש שלכם.

האם זה מתאים גם לי?

הטיפול מתאים למי שסובל מגוון שיניים צהבהב, רווחים בשיניים, שיניים שבורות או שיניים עקומות, ורוצה בתוך מפגש אחד ליהנות מהחיוך שהוא תמיד חלם עליו.

הגיע הזמן להראות את החיוך החדש שלכם לכל העולם

אם במשך שנים סבלתם משיניים לא אסתטיות שמנעו מכם לחייך, ציפוי שיניים מחרסינה יהפוך אתכם לאנשים שהחיוך לא יורד להם מהפנים. באמצעות טיפול בודד שאינו כואב, תוכלו ליהנות מחיוך הוליוודי וסוף סוף לחייך כשאתם מצטלמים.

ציפויי חרסינה לשיניים
ציפוי שיניים לסת עליונה

דף נחיתה

מרפאת אריה – מומחים בטיפולי שיניים ואסתטיקה של הפה המרכז להשתלות שיניים ושיקום הפה טיפולי שיניים בשיטות מתקדמות אתם מוזמנים לייעוץ וצילום חינם לבחירת הטיפול

קרא עוד »

landing page

מרפאת אריה – מומחים בטיפולי אורתודנטיה יישור שיניים יישור שיניים בשיטות מתקדמות אתם מוזמנים לייעוץ אורתודנטי חינם לבחירת הטיפול והשיטה המתאימה ביותר בשבילך. יחס אישי

קרא עוד »

הלבנת שיניים

הכל על הלבנת שיניים שיניים לבנות הן משאת נפשם של רבים מאיתנו. הכוכבים הגדולים ביותר בעולם נהנים משיניים לבנות ובוהקות – איך הם עושים זאת?

קרא עוד »

בניית עצם

בניית עצם בניית עצם – תחנה בדרך לשתלים בניית עצם היא שחזור חלקים מהלסת כך שאפשר יהיה להשתיל בה שיניים. באופן כללי, שורש השן (המקום

קרא עוד »

שיקום הפה

שיקום הפה כל הדרך לחיוך שלם ובריא כאשר מדברים על שיקום הפה, הכוונה היא לרוב לבנייה מחדש של שיניים או שימוש בשיניים תותבות. מה שקרה,

קרא עוד »

מעוניינים בחיוך מושלם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים והמידע הרלוונטי

רופא-שיניים-בקריית-יובל
לוגו מרפאת אריה