טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

השתלות שיניים

השתלות שיניים בשיטת ALL ON 4

לוגו מרפאת אריה

סיבה לחייך שוב: השתלות שיניים מלאות בפה

האם רק ארבעה שתלים יכולים להחליף את כל השיניים בחלק העליון או בחלק התחתון של הפה? בזכות ההתקדמות בטכנולוגיית השתלת שיניים, התשובה הזו היא כן מהדהד.

תאמינו או לא, אובדן שיניים שכיח ביותר בקרב מבוגרים, במיוחד כשאנחנו מתבגרים. למעשה, יותר מ -35 מיליון אנשים באמריקה חסרים את כל שיניהם העליונות ו / או התחתונות. במקום לחיות עם אי הנוחות והטרחה של התותבות, אנשים רבים בוחרים במה שנקרא שיקום על גבי שתלים, ישנם כמה סוגי שיקום על שתלים והשכיחים ביותר הם: שיקום נשלף(תותבת על גבי שתלים) ושיקום קבוע(כתרים על גבי שתלים)


קשת שיניים אחת מלאה, ארבעה שתלים דנטליים

בכדי להבין היטב את הטכניקה המדהימה הזו להחלפת שיניים, עליכם להבין תחילה מהי השתלת שיניים. שתל הוא בורג טיטניום קטן שמתאים לעצם הלסת שלך ומחליף את החלק השורש של שן חסרה. נדרש ניתוח קל בכדי להכניס את השתלים. ברגע שהשתל נקלט, מחוברים מבנה טיטניום ועליו מרכיבים כתר חרסינה או גשר חרסינה בעל מראה אסתטי מאוד.

ברוב המקרים אין צורך בהחדרת שתלים במקום כל שן שחסרה במרפאת אריה מבצעים שיקום כולל של כל הפה ע"י החדרת מינימום 4 שתלים בכל לסת ועד מקסימום 10 שתלים בכל לסת.
שתלים דנטליים

מלבד הקפדה על שתלים קבועים במקום, לאיחוי עצמות זה יש יתרון חשוב נוסף: הוא יכול למנוע איבוד עצם עתידי בלסת. זה עוזר לשמור על מבנה פנים צעיר יותר – ובריאות פה טובה יותר. אבל אולי ההפתעה הגדולה ביותר בקשת המלאה היא כמה מהר היא יכולה לשנות את חייך.

רופא-שיניים-פרטי-בירושלים

רופא שיניים פרטי בירושלים

רופא שיניים פרטי בירושלים – כיצד מוצאים? ירושלים היא אחת הערים הגדולות והמפותחות בארץ, כאשר בירושלים אפשר להגיע אל מגוון בעלי מקצוע ביניהם: רופאי שיניים

קרא עוד »

מעוניינים בפרטים נוספים על השתלות שיניים?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים והמידע הרלוונטי

רופא-שיניים-בקריית-יובל
לוגו מרפאת אריה